Naše rastliny pre vašu záhradu

O spoločnosti

Záhradníctvo pod Urpínom

Mnoho rokov bola okrasná záhrada naše rodinné hobby. Okrasné záhony v predzáhradke, niekoľko ovocných stromov, orgován, muškáty na balkóne. Záhrada plnila okrasno-úžitkovú funkciu poskytovala priestor pre realizáciu a relax.

Postupne sme si začali realizovať naše sny. Založili sme skalku, ktorá sa rozrastala a do zbierky pribúdali nové a nové rastlinky. V skalke sa objavilo jazierko s farebnými leknami a rybami. Skúsenosti pribúdali a rastliny sme začali postupne nie len pestovať, ale aj rozmnožovať a svoje prebytky sme ponúkali ďalším nadšencom.

Svoje viac ako 20 ročné skúsenosti sme sa v roku 2011 rozhodli pretvoriť do rodinného projektu “Záhradníctvo Pod Urpínom”. Sme radi, že ste si nás v uplynulých sezónach obľúbili. V roku 2017 nás čaká už siedma predajná sezóna.Veríme, že aj počas tejto sezóny vás dokážeme osloviť s našou rozšírenou ponukou. Aj naďalej budeme uprednostňovať slovenských a regionálnych dodávateľov a pomáhať tak budovaniu slovenského kapitálu. Viac ako 90% rastlín, ktoré  vám ponúkame boli vypestované u slovenských pestovateľov. Budeme radi, ak aj vy svojimi nákupmi u nás podporíte naše snaženie a prácu. My vám garantujeme, že u nás zakúpený tovar má tú najlepšiu kvalitu a naše rastliny splnia vaše očakávania.

Sme tu pre vás, aby sme vám ponúkli tovar prvotriednej kvality spolu s hodnotnými radami a tipmi. Tešíme sa na vašu návštevu u nás.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.