Naše rastliny pre vašu záhradu

Služby

Realizácie okrasných záhrad

Naša spoločnosť vám zabezpečí kompletnú realizáciu okrasnej záhrady podľa vašich potrieb a predstáv. Citlivé komponovanie vášho budúceho prostredia zahŕňa starostlivý výber okrasných rastlín, ktoré sa hodia na vaše stanovište. Vhodne zvolené druhy a odrody predurčujú aj stupeň náročnosti budúcej starostlivosti. Odborná výsadba kvalitného materiálu zaručuje dlhú životnosť výsadby, jej perfektný vzhľad a zdravotný stav. Vhodný výber rastlín a následná starostlivosť podľa odborných pokynov vám ušetrí prostriedky minuté na neúspešné pokusy. Radi vám pomôžeme aj s rekonštrukciami alebo doplnením existujúcej výsadby v okrasnej záhrade aj v úžitkovej záhrade. 

Údržba záhrady

Zabezpečíme profesionálnu jednorázovú alebo pravidelnú údržbu vašej záhrady. Starostlivosť o záhradu presne podľa potrieb rastlín zaručí výsledný efekt, zdravotný stav výsadby aj vašu dlhodobú spokojnosť. Po úvodnom stretnutí a obhliadke záhrady vám doporučíme vhodnú starostlivosť v jednotilivých ročných obdobiach a pripravíme ponuku na spoluprácu.

Automatické závlahy

Automatické závlahové systémy pre vaše záhrady – navrhneme a zrealizujeme závlahu na mieru podľa potrieb jednotlivých prvkov v záhrade.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.